Metoda Teddy Eddie to zajęcia z angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat.

Ambitny język angielski dla dzieci
- kurs Teddy Eddie 

Metoda Teddy Eddie w szkole językowej Lesson Corner to najlepsza opcja nauki angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Zapraszamy wszystkie maluchy do rozpoczęcia ich przygody z nowym językiem! Nauczanie języka angielskiego na kursie Teddy Eddie to gwarancja, że dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści podczas swojego pierwszego doświadczenia z angielskim. 

Dla dzieci Teddy Eddie to nie tylko kurs językowy – to przyjaciel, który oswaja ich z angielskim, zapewnia doskonałą zabawę i zaraża pasją do przygód i nauki języka!

Niebanalna metoda, którą pokochały dzieci i rodzice

Kurs Teddy Eddie łączy prawdziwą naukę z doskonałą zabawą! Zajęcia z misiem są nieporównywalne z żadną inną metodą.

Dzieci uczą się słownictwa razem z misiem Eddie, który towarzyszy im podczas gier, zabaw ruchowych, słuchowisk i historyjek. Nauka języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 -7 lat to czysta przyjemność, ponieważ w naszej szkole językowej na Bemowie oferujemy prawdziwe zanurzenie w angielskim.

Już od pierwszych spotkań nasi lektorzy komunikują się z maluchami wyłącznie w języku angielskim. Przedstawiamy całe frazy i wyrażenia, a nie pojedyncze słówka. Uczymy mówić całymi zdaniami i dajemy możliwość realnego osłuchania z nowym językiem.