WARSZTATY HALOWEEONOWE

DNI WOLNE

PRÓBNY EGZAMIN CAMBRIDGE

🎃 Strrrasznie Fajna Impreza Halloweenowa (dla dzieci w wieku 4-11 lat) 

kreatywne warsztaty z dużą dawką zabawy! Dzieci będą miały okazję wykazać się swoją twórczością podczas wykonywania tematycznych projektów, pogłębiając swoją wiedzę językową podczas gier i zabaw w języku angielskim. Oczywiście nie zabraknie również smakołyków i niezapomnianej mini dyskoteki! 💀
Cena: 125 zł

Straszny Wieczór (dla młodzieży 12+) –
Jeśli Twoje dziecko lubi dreszczyk emocji, to ten wieczór jest dla niego! Czekać będzie ekscytujący seans filmowy, opowiadanie strasznych historii w języku angielskim, oraz przekąski, które dodadzą energii o późnej godzinie. 
Cena: 60 z

Przypominamy o dniach wolnych w semestrze zimowym, które są uwzględnione w naszym stałym harmonogramie.

Bezpłatny egzamin próbny Cambridge dla uczniów z grupy Savvy Ed 1. Egzamin ten pomoże w ocenie obecnego poziomu językowego oraz przygotuje uczniów do oficjalnego egzaminu Cambridge Starters.

Egzamin składa się z dwóch części: pisemnej (20 minut pisania i 20 minut słuchania) oraz ustnej, z symulacją przeprowadzoną przez p. Klaudię Ciesłowską, certyfikowanego egzaminatora ustnego. 

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Zapraszamy na magiczne Warsztaty Mikołajowe, gdzie zanurzymy się w świąteczną kulturę angielską podczas tematycznych zajęć i spędzimy niezapomniany czas nad kreatywnym projektem 🌟
 
Zapisy: Poprzez formularz kontaktowy: https://forms.gle/KJ2uhJ9Ruz9bTFYc7
 

Dane kontaktowe

sekretariat@lesson-corner.com
Słomiana 14, Warszawa